Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

microKORG S

microKORG S

microKORG S

SYNTHESIZER / VOCODER

microKORG S: 13 190.00 CZK / 519.00 €


Kúpiť

microKORG S

Analog modeling syntezátory

Video manual

Vytvorte svoj zvuk, prineste si ho kdekoľvek.
microKORG S stavia na úspechu originálu a ide ďalej. 

S vážnym zvukom, všestranným dizajnom a vysokou kvalitou vyhotovenia sa stal analóg modelingový syntetizátor microKORG svetovým štandardom ihneď ako vyšiel v roku 2002. Odvtedy našiel microKORG svoju cestu do rúk nespočet hudobníkov a teraz prijíma vylepšenie tak, aby ostal aj do budúcna jedným zo svetovo najobľúbenejších syntetizátorov. 

Nový microKORG S má zabudovaný systém reproduktorov 2+1 s výkonom, ktorý ďaleko prevyšuje jeho veľkosť. Jeho telo má teraz elegantný biely motív a obsahuje nové presety, ktoré reprezentujú zvuky novej generácie. Pod sofistikovaným vzhľadom microKORGu S sa ukrýva zvukové jadro súčasne brutálne v sile a univerzálne v aplikácii. 

Vstavaný reproduktorový systém 2+1 zaručuje bohatý a plný zvuk pri akejkoľvek hlasitosti 

Vo vnútri tohto kompaktného tela microKORGu je umiestnený dôkladne skonštruovaný reproduktorový systém pozostávajúci zo stereo reproduktorov s čistým prednesom a basového reproduktora, z ktorého vyviera prekvapivé množstvo nízkych frekvencií. Rám má novú krabicovú štruktúru a kombinácia veľkého objemu boxu s basreflexom plne využíva reproduktory, čím dodáva pocit bohatej hlasitosti prekračujúcej veľkosť reproduktorov, jasné smerovanie a výdatný nízkofrekvenčný rozsah. Prevádzka na batérie existujúceho modelu spolu s pridaním vstavaných reproduktorov navyše dovoľuje plnohodnotný zážitok z hrania aj v prostredí, kde nie je zdroj napájania alebo ozvučovací systém. 

Keďže je reprobox umiestnený vo vnútri rámu nástroja, vibrácie z reproduktora môžete cítiť na končekoch svojich prstov. Táto hmatateľná spätná väzba vám umožňuje zažiť tú istú jemnú a dynamickú odozvu ako keď hráte na akustický nástroj alebo elektrické piano. 

Rozšírená pamäť, nové zvuky a pridané užívateľské programy 

Kapacita pamäte bola oproti originálnemu microKORGu zvýšená. So zameraním hlavne na jednoduché a prezenčné zvuky ktoré zažiaria na pódiu sme pridali 64 silných presetových programov, ktoré spĺňajú požiadavky meniacej sa hudobnej scény, vrátane jasne definovaných a prierazných sólových zvukov, elektrických pian úžasne znejúcich v kapele a silných pevných basových zvukov. Na doplnenie bolo nanovo pridaných 64 ďalších miest na užívateľské programy, takže si môžete uložiť váš vlastný originálne zvuky bez toho aby ste prepísali presety. To podporuje proces zvukového dizajnu, ktorý je pre tento nástroj ideálny: vyberte si zvuk ktorý sa vám páči a editujte ho. 

Funkcia Favorite Select 

Nová funkcia Favorite Select vám umožňuje priradiť až osem vašich obľúbených programov. Keďže si môžete okamžite vyvolať zvuk ktorý potrebujete, stáva sa živé vystupovanie ešte pohodlnejším. 

Elegantný nový dizajn odkazuje na pôvodný model 

Charakteristický tvar microKORGu sa stal celosvetovo obľúbeným na viac ako desať rokov. microKORG S pridáva reproduktory, ale nesie vzhľad a kompaktnosť originálu. K tomu vynovený predný panel v elegantnej bielej je doplnený bočnicami z javorového dreva. 

Všetky funkcie pôvodného microKORGu a oveľa viac 

Nový nástroj stavia na všetkých funkciách pôvodného microKORGu: jednoduchý výber programu požadovaného hudobného štýlu a následná editácia vybraného zvuku, vokodér s priloženým miniatúrnym mikrofónom a prevádzka na batérie, ktorá vám umožní hrať kdekoľvek. Ľahko ovládateľný prvý syntetizér pre začiatočníka, podporný syntetizátor pre živé hranie na pódiu alebo zvukový modul pre produkciu - microKORG S bude naďalej hrať úlohu na hudobnej scéne mnoho ďalších rokov.